Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Piotr Gładzik


Kościuszki 27, 05-500 Piaseczno

Tel: 226990881

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komornik piaseczno - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-11-12

Zakres działalności, jakie wykonuje na co dzień Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Piotr Gładzik, obejmuje szereg czynności zleconych przez polskiego ustawodawcę. Priorytetem jest szeroko rozumiana ochrona interesów osoby pokrzywdzonej przez dłużnika i skuteczne wyegzekwowanie od niego należności. W tym celu stosuje się dostępne prawem środki, w tym korzysta się z informacji zawartych w krajowych rejestrach.

Zgodnie z przyznaną jurysdykcją komornik działa rejonowo. Obsługuje Piaseczno i okoliczne miejscowości, podejmując się spraw zgłaszanych zarówno przez osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze. Współpracuje też z innymi przedstawicielami (biegłymi sądowymi, radcami). Podstawą do wszczęcia postępowania komorniczego jest przedłożenie przed wierzyciela tytułu wykonawczego. 

Domeną kancelarii jest także organizowanie i prowadzenie licytacji majątku dłużnika, obejmującego ruchomości i nieruchomości. Informacje o dacie i godzinie takiego spotkania są każdorazowo podawane online. 

Komornik piaseczno


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski


Warszawa, Aleja Solidarności 119/125

Otwórz wizytówkę >